POINT-S

Point S pneumatiky jsou vyráběny jedním z největších světových výrobců pneumatik Continental. Co do objemu své produkce jsou nejsilnější privátní značkou v Evropě.

Summer star pneu

POINT-S Garant

Point-S garant program zajišťuje pro zákazníky, kteří si zakoupili pneumatiky značky Point-S (WinterStar a SummerStar) v servisní síti PointS Czech s.r.o. výměnu pneumatiky, v případě, že dojde k neopravitelnému poškození ZDARMA. Garance se vztahuje na neopravitelné náhodné poškození pneumatik(y) na území České Republiky. Podmínkou je nákup a odborná montáž v servisní síti PointS Czech s.r.o.. Odbornou montáží se rozumí montáž pneumatiky na ráfek, montáž nového bezdušového ventilu, vyvážení pneumatiky a montáž na osu.

Point-S garant program počíná běžet nákupem a montáží pneumatik(y) a uhrazením smluvené ceny. Point-S garant program je platný po dobu 2 let od data nákupu a montáže pneumatik(y), platí pro neomezený kilometrový výkon pneumatik(y) po dobu platnosti této garance, maximálně však do zůstatkové hloubky dezénové drážky 4 mm u zimních pneumatik a 2mm u letních pneumatik. Aby mohl zákazník tuto garanci uplatnit, musí se do 14ti dní od zakoupení pneumatik zaregistrovat na www.point-s.cz, aby aktivoval Point-S garant program.

Point-S garant program nepokrývá výrobní vady pneumatik, jejich nadměrné nebo nerovnoměrné opotřebení způsobené mechanickými poruchami, nesprávným huštěním nebo špatným technickým stavem vozidla a také nepokrývá poškození pneu, které je možné bezpečně opravit. V případě, že stejná pneumatika není již dostupná nabídne prodejce zákazníkovi adekvátní náhradu s přihlédnutím k zákonným ustanovením o montáži pneumatik na stejnou osu vozidla.

Při uplatnění přiznaných záruk a oprávnění Point-S garant programu u pobočky PointS Czech s.r.o. za účelem výměny poškozené pneumatik(y), je nutno ze strany vlastníka záruk doložit originál prodejního dokladu. Tato záruka je doplňkem zákonných práv a vztahuje se pouze na původního kupujícího.